Customs service broker
ТОВ "Брокер-Імпекс"
Повний спектр митно-брокерських послуг

 
 

Сьогодні: 10-05-2021 Вам пощастить!
 
Україна, Черкаси, Черкаська обл.,

тел. моб.: (096) 476-47-11
тел. моб.: (066) 733-08-73

smilabrokerimpex@gmail.com

Повернутися на головну сторінку

copyright (c) ТОВ "Брокер-Імпекс"
.

 
-
 
| Митно-брокерські послуги || Консультації в сфері ЗЕД || Програмне забезпечення MD Office || Дозвільні документи || Документи || Про компанію || Контакти |
 

Консультації в сфері зовнішньо-економічної діяльності

     Зовнішньоекономічна діяльність — діяльність підприємств та іноземних суб'єктів господарювання, побудована на взаємовідносинах між ними,  як на території України, так і за її межами.Особливостей, нюансів та деталей, пов'язаних з процедурними процесами реєстрації та обліку суб'єктів ЗЕД,  функціонуванням  органів державного регулювання зовнішньоекономічних операцій, та з проходженням контролю безпосередньо на митницях, існує безліч. Це зумовлює виникнення питань при оформленні документів як у фізичних, так і в юридичних осіб. Отримати відповіді на Ваші запитання досить легко!

     ТОВ  «БРОКЕР-ІМПЕКС», завдяки великому досвідуроботи  в даному сегменті ринку, а також ретельно підібраній команді, пропонує якісні консультації з питань ЗЕД підприємствам та підприємцям, а саме:

 • Попередня класифікація товарів за УКТ ЗЕД та визначення коду товару за УКТ ЗЕДздійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації щодо характеристик товару за складом, матеріалом, фізичними властивостями, функціональним і цільовим призначенням. На підставі результатів вивчення документів з урахуванням наявних у компанії ресурсів, а також відповідно до вимог Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності визначається код товару. Підприємство надає консультації щодо порядку отримання попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів за УКТ ЗЕД, які приймаються митними органами України, а також проводить роботи, пов'язані з отриманням таких класифікаційних рішень у митних органах України.
 •  визначення митної вартості товарівздійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про зовнішньоторговельну операцію (імпорт товару на територію України). На підставі наданої достовірної, документально підтвердженої інформації, а також відповідно до вимог Митного кодексу України проводиться попереднє визначення митної вартості товару.
 • застосування преференцій, пільгового режимуздійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про товар, зовнішньоекономічну операцію й зіставленням з'ясованих відомостей з вимогами національного законодавства щодо надання преференцій і пільгового режиму. Водночас, підприємствонадасть консультацію щодо норм законодавства України про порядок отримання документів, необхідних для підтвердження преференційного або пільгового режиму.
 •  визначення країни походження товарівздійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про товар, зовнішньоекономічну операцію й зіставленням з'ясованих відомостей з вимогами законодавства України щодо визначення країни походження товару. Також підприємствонадасть консультацію щодо норм національного та міжнародного законодавства про документи, що підтверджують країну походження товару, щодо вимог із їх заповнення, а також надасть інформацію про організації, уповноважені видавати такі документи.
 •  облік в митних органах (акредитація)здійснюється шляхом інформування клієнта (замовника) про порядок ведення обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах України, а також шляхом надання списку необхідних документів для акредитації в митних органах.
 •  особливостімитного оформлення товарів у митних режимах: імпорт, експорт, транзит, тимчасове ввезення, тимчасове вивезення, митний склад тощоздійснюється на підставі наданої клієнтом (замовником) інформації про намір здійснити зовнішньоторговельну угоду та провести митне оформлення вантажу (товару) в певному митному режимі, шляхом надання інформації про норми й вимоги законодавства України з акцентуацією на особливостях митного оформлення товару, в обраному ним митному режимі.
 • заходи нетарифного регулюванняздійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про характеристики товару за складом, матеріалом, фізичними властивостями, функціональним і цільовим призначенням, його кодом за УКТ ЗЕД та зіставлення з'ясованих відомостей із нормами національного законодавства щодо застосування заходів нетарифного регулювання (ліцензування, сертифікація, експортний контроль, ветеринарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний, санітарно-епідеміологічний контроль тощо).
 •  умови поставки згідно з міжнародними правилами Інкотермс 2010надається клієнту (замовнику), який не має досвіду у проведенні зовнішньоторговельної діяльності, але має бажання й можливість для її здійснення, і полягає в роз'яснювальних роботах у трактуванні термінів Інкотермс 2010 з акцентуванням на обов'язках, вартості та ризиках, що виникають при доставці товару від продавця до покупця.
 • консультації щодо особливостей митного оформлення підакцизних товарівстановить собою роз'яснювальну роботу для клієнтів (замовників), які здійснюють або бажають здійснювати зовнішньоекономічні операції з підакцизними товарами, про вимоги, норми національного законодавства митного контролю та митного оформлення таких товарів із акцентуацією на існуючих особливостях.
 • можливі ризики, які виникають у процесі митного оформлення,передбачає попередження клієнта (замовника) про можливе виникнення певних ризиків у процесі проведення митного оформлення товару, а також про заходи попередження або запобігання виникненню таких ризиків. Інформація надається компанією після відповідного аналізу, проведеного на підставі отриманих від клієнта (замовника) відомостей щодо зовнішньоторговельної угоди.
 •  складання товаросупровідних документівздійснюється шляхом надання клієнту (замовнику) інформації про міжнародні, національні норми й вимоги до заповнення, складання транспортних, комерційних документів, пакувальних аркушів. У разі необхідності клієнт (замовник) додатково може скористатися послугою компанії зі складання товаросупровідних документів.
 •  складання зовнішньоекономічних договорівздійснюється шляхом проведення роз'яснень, надання рекомендацій, ознайомлення з міжнародною практикою та вимогами національного законодавства.
 •  щодо прав митних органів на проведення перевірок після митного оформлення— інформування клієнта (замовника) щодо прав митних органів на здійснення митного контролю після митного оформлення товарів, а саме: проведення документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, у тому числі своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів.

      Ви бажаєте зайнятись зовнішньоекономічною діяльністю, але не володієте ще достатньою кількістю необхідної для цього інформації? Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану відповідь на всі Ваші запитання.